Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā. Lasīt vairāk

Cadman šķidrmēslu sprauslas

Cadman šķidrmēslu sistēma Boom ir vienkāršs un ekonomisks veids kā izkliedēt šķidru mēslojumu. To var savietot gan ar cietām, gan mīkstām šļūtenēm. Ar hidrauliskās izkliedes sistēmu, traktorists var paaugstināt vai pazemināt izkliedes šķīvjus, lai vienkārši iegūtu nepieciešamo izkliedes platumu. Visas komponentes ir cinkotas maksimālai iekārtas ilgmūžībai.

Šļūteņu piekabes

Cietu šļūteņu spoles


Divu sprauslu Boom sistēma ir var izkliedēt līdz 4.5m3/min ar maksimālo izkliedes platumu līdz 9.14 metriem.


Trīs sprauslu Boom sistēma ir tikpat vienkārši lietojama kā divu sprauslu, bet ar lielāku veiktspēju – maksimālais izkliedes ātrums 6.8m3/min un maksimālais platums 15.24 metri.

 

 


Cadman šķidrmēslu inžektors ar diskiem

Cadman hidrauliskie šķidrmēslu inžektori ir īpaši ar to, ka tos ir iespējams salocīt no 9.14 metru, vai 12.19 metru platuma (atkarībā no izvēlētā modeļa) līdz 3.35 metru platumam priekš drošas pārvietošanās pa koplietošanas ceļiem pārvietojoties no lauka uz lauku.

Izmantojot šķidrēslu inžektoru diskus, lauksaimniekam ir iespēja nogādāt barības vielas tieši sējumā. Tādējādi ir iespējams ietaupīt lielus līdzekļus, kas būtu jātērē mākslīgajam mēslojumam.

9.14 metru šķidrmēslu inžektors:


12.19 metru šķidrmēslu inžektors


Vogelsand trubiņas


Trubiņu sistēma BackPac ir ļoti efektīva šķidrmēslu izkliedei, ar maksimālu efektivitāti un minimālu augsnes noblietēšanu izkliedes laikā. Šo sistēmu var savietot ar šķidrmēslu cisternu vai cieto šļūteņu spoli.

Pieejamie platumi: 9m, 12m, 15m, 18m, 21m, 24m, 27m, 30m.


Sūkņi

Piedāvājam Cornell sūkņus, kas spēj attīstīt līdz 13.78 bāru spiedienu..


Savienojumi

Piedāvājam plašu klāstu ar Cadman, Gruvloc un Dixon savienojumiem. Dodiet ziņu, kāds savienojums nepieciešams un īsā termiņā saņemiet piedāvājumu!


Šķidrumu uzglabāšana

Piedāvajam pārvietojamus Alligator Winsystem šķidrumu uzglabāšanas risinājumus.
Šķidrums tiek uzglabāts speciālos maisos. Maksimālā maisa ietilpība ir līdz 500m3, to ir viegli uzstādīt uz jebkuras stabilas un līdzenas virsmas. Maiss ir nokrišņu un vēja izturīgs. Maisu satīšanai tiek izmantots rāmis ar spoli, kuru var hidrauliski vadīt ar benzīna motoru. Maisu var pilnībā satīt un noslaucīt atlikušos šķidrumus.